Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasto leży u Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która płynie poprzez miasto Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, lecz dodatkowo o tematach oraz trudnościach które powstają w Porcie Mrzeżyno i okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje także wiele atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozpościerają się na wschód i zachód zachęcają każdego roku tysiące wczasowiczów. Przyroda dookoła Mrzeżyna to wspaniałe lasy i sporo różnorodnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najdawniejszych lat które zna ta miejscowość. Nowinki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach.


Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 


Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. 


Wędkarstwo w Mrzeżynie to ogromnie powszechne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, że dużo wędkarzy zatrzymuje się tutaj aby spróbować swoich sił w łowieniu ryb. Lasy dookoła wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają rzeczonej miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do wypoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu przyjezdnych żądnych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, odpocząć pośród otaczającej przyrody i pochodzić wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem albo też pobawić motorówką. 


Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/


 

Kategoria ogłoszenia : Wypoczynek nad morzem

Cena : 1.00 PLN
Miasto : Trzebiatów
Adres : Mrzeżyno, Ujście Rzeki Rega
Dodał : Redakcja
https://www.portmrzezyno.pl/
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen

Zobacz inne ogłoszenia w mieście Trzebiatów